חזון

החזון שלנו היה ברור כבר מהתחלה... הקמת חברה המייצרת מוצרים טבעיים ואיכותיים במינימום התערבות של תהליכים תעשייתיים ובמחירים שווים לכל כיס. וכן, שיהיה גם טעים.
אנו מאמינים שגם למשפחות ברוכות ולאו דווקא מבוססות כלכלית מגיע האוכל המזין ביותר ולכן אנו משתדלים לשמור על רמת מחירים השווה לכל כיס.
המוצרים שלנו הם כבר חלק מהמשפחה. אנו חושבים על כולם – מדייסות לתינוקות, דרך תרכיזים ודגני בקר לילדים ועד טחינה וחמאת שומשום לחיזוק בכל גיל. גם למען הנמנעים מגלוטן והנמנעים מתוספת סוכר ומלח פיתחנו מלאי גדול של מוצרים כי לכולם מגיע מוצרים איכותיים, בריאים וטעימים.
"B&D טבעי שזה יותר בריא" – זה הסלוגן שלנו, וזה הערך המרכזי שלנו שעל פיו בנויה כל הפעילות העסקית שלנו. זה לא פשוט כמו שזה נשמע. כי יצירת מוצר טבעי, איכותי ובריא. שיהיה גם טעים לכל גיל וגם במחיר השווה לכל כיס - פה כבר מדובר באומנות.

היסטוריה

אז איך התחלנו? לפני יותר משלושים שנה, האחים משה ושמחה באש היו בעלים של שתי מכולות קטנות בירושלים. הם הכירו מקרוב את הקונפליקט הקיים בצרכנות המזון – היצע של מוצרים פשוטים וזולים במכולות שכונתיות, או היצע של מוצרים בריאים ואיכותיים בחנויות הטבע במחירים מפולפלים.
כך הלך ונרקם לו חלום להקים חברה שתייצר מוצרים טבעיים ואיכותיים, במחירים שווים לכל כיס.
בתחילה המפעל הוקם כמפעל לייצור דייסות, אח"כ החלו לייצר בו טחינה עינן ע"פ שיטתו של ד"ר עינן, נפתח קו ייצור לפריכיות אורז שכיום מהווה מוצר חובה כמעט בכל בית. והשאר היסטוריה....

איכות הייצור

אנו בחברת B&D משתדלים להפחית למינימום האפשרי את התהליכים המתועשים, המגמה שלנו, לאורך כל הדרך, היא הקפדה על ייצור איכותי באמצעות שיטות ביתיות וכמה שפחות מתועשות כדי להגיש לכם את העוצמה שבטבע.
מה זה אומר? נגלה לכם כמה מה"סודות" המקצועיים שלנו:
חמאת הבוטנים שלנו מבוססת על בוטנים בלבד ללא סירופים ותוספות, את הבוטנים אנחנו קולים בקלייה איטית על מנת לשמר את הטעם ואת הערכים התזונתיים. גם בייצור פריכיות האורז אנו משתמשים בשיטות מיושנות יחסית, ואופים את הפריכיות אחת אחת בקפדנות מרובה. חלק מהמוצרים שלנו, כמו השומשום של הטחינה, אנו טוחנים בטחינת ריחיים, המאפשרת לוויטמינים ולמינרלים ספיגה טובה יותר בגוף. הקורנפלקס, וכך גם שאר דגני הבקר שלנו, מיוצרים מגרגירי תירס שלמים ללא שימוש בתערובות קמחים. כך אנו שומרים על העוצמה של הטבע.

הכשרות שלנו

כמו בכל דבר בחברת B&D, גם הכשרות של המוצרים שלנו שואפת לשלמות.
כשם שחשוב לנו איכות חומרי הגלם, המגוון העשיר, הטעם והמחיר – כך גם חשוב לנו שהכשרות תהיה מהודרת ותאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות מהמוצרים שלנו. זו הסיבה שבחרנו בהכשרים המהודרים של בד"צ העדה החרדית ירושלים והכשר הרבנות מעלה אדומים.